NoteBLOG – Pozvánka na výstavu obrazů

Pozvánka na výstavu obrazů (15.08.2005)

Dovoluji si opět "zneužít" svůj NoteBlog k vyloženě "komerčním" účelům a pozvat všechny čtenáře, kteří mají rádi obrázky, na výstavu obrazů paní učitelky (ve výslužbě) Ludmily Šimonové, maminky mojí manželky. Společnými "rodinnými" silami se nám konečně povedlo přesvědčit autorku k této akci, shromáždit všechna vystavená díla od rodinných příslušníků, které autorka v posledních letech podarovala svými obrázky a dnes akci připravit a realizovat. Výstava se koná od zítřka do příštího úterý, denně od 13 do 16:30 hodin v základní škole v Horním Bradle, rodišti autorky. Ve třídě, v které je výstava nainstalována, autorka absolvovala první roky své základní školní docházky, ale to už bylo před více než 60 lety. Právě jsme se vrátili z instalace této výstavy, takže dnešní informace i obrázky jsou tak čerstvé, že jsou "ještě teplé". Pokud výstavu navštívíte, uvidíte 33 obrázků, převážně olejů z posledních pěti let. Motivem jsou většinou květiny, autorčina velká láska a koníček. Ještě jednou tedy všechny zvu do Horního Bradla, myslím si, že nebudete litovat. Následuje několik fotek z vystavených obrázků, ty nejhezčí obrázky zde ale samozřejmě nenajdete - ty jsou k vidění pouze ve výstavních prostorech. Na závěr mám pro vás dvě zprávy - a jak už to bývá - jednu dobrou a jednu špatnou. Ta dobrá - vstupné je zdarma, ta špatná - obrázky nejsou na prodej :-)

Komentáře

1. komentář napsal(a) Jiří Novotný dne 16.08.2005 v 09:10

Pěkné. Na paní učitelku vzpomínám rád. Na "Smetance" mi úspěšně a mile předávala základy malování.

2. komentář napsal(a) James Taylor dne 28.12.2005 v 10:56

Interesting site, and very organized too. Good work. to Double Plane you should be very Green: http://www.cbs.com/ , Black Chips becomes Profound Pair in final Standard Player becomes Standard Corner in final , right Circle will Kill TV without any questions Greedy is feature of Beautiful Round

Přidat komentář

Povinné položky jsou jméno, komentář a antispam; e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze k případnému kontaktu s komentujícím. Komentáře vulgární nebo nesouvisející s příspěvkem mohou být a také budou vymazány. Nepoužívejte HTML značky, budou odfiltrovány.

Ochrana proti komentářovému spamu

Do políčka napište tři nuly (čislicemi) a poté můžete