NoteBLOG – První zkušenosti s Digi-TV

První zkušenosti s Digi-TV (25.10.2006)

Už pět dní máme doma novou hračku - digitální televizní satelitní přijímač od společnosti Digi-TV, kterou nám minulý pátek vzorně namontovala firma Hošek a synové. Nechal jsem se výjmečně ovlivnit masivní reklamou této firmy a musím říci, že tato nová alternativa k poměrně drahé firmě UPC či k u nás prozatím nedostupnému digitálnímu pozemnímu vysílání mě prozatím příjemně překvapila. Když jsem si ji zhruba před dvěma měsící telefonicky objednával na základě reklamy v novinách, moc jsem tomu nevěřil, zvlášť když jsem se doslechl, že se jedná o "nějakou rumunskou firmu", neboť podmínky jsou podle mého názoru - proti UPC - až příliš výhodné: Přijímač včetně dekódovací karty i instalace zadarmo, první 3 měsíce provoz zadarmo a pak 260 Kč měsíčně. Podmínkou je pouze smlouva na celý jeden rok. No uznejte, že je to super nabídka. V základní nabídce, kterou mám nasmlouvanou, je více než 30 programů, z toho 21 česky mluvících včetně všech českých stanic. Další stanice lze navíc naladit ze satelitu Thor.

Jaké jsou zkušenosti po pěti dnech? Prozatím malé, protože času moc není, nicméně dobré. Kvalita signálu (obrazu i zvuku) je na slušné úrovni (i na úhlopříčce 104 cm ), i když do kvality HD to má samozřejmě daleko. Vlastní přijímač se mi také jeví - i když nejsem v tomto oboru žádný odborník - jako moderní a s mnoha pro mne novými funkcemi. Mimo veškeré pohodlné on-screen manipulace s programy, automatickým naladěním stanic, předvolbou jazyka či titulků a časovače je v přístroji i rodičovský zámek, 4 televizní hry, podpora on-line programového schematu a mnoho dalších funkcí. Přijímač je nastaven na dva satelitní vysílače, Intelsat a Thor a pracuje údajně v jiném systému kódování než např. UPC - Nagravision.

Co se týká spolehlivosti a kvality - při vlastním provozu občas dochází k poruchám signálu, které se projevují jako kratší či delší zamrznutí či "zakostičkování" části nebo celého obrazu spolu s poruchou nebo absencí zvuku. Tento jev je zejména u některých záběrů s rychlým pohybem a hodně členitým obrazem, kde se asi projeví určitá nedostatečnost šíře komprimovaného datového toku spolu s nějakou poruchou signálu. Projevilo se to třeba na některých rychlých scénách hokejového utkání v seriálu na ČT1 s Martinem Dejdarem - Poslední sezóna. Údajne je tento jev u satelitních televizí normální, je dán ne 100% kvalitou přijímaného signálu, větší vzdáleností od satelitu, šíří datového toku a poruchami signálu "na cestě".

Problém je v nahrávání programů na videorekordér. Alespoň já tento problém mám - signál je nějak - zřejmě úmyslně - cyklicky zkreslován či "vychylován", takže výsledkem je velmi nekvalitní nahrávka s cyklickým vypadáváním barvy, pruhy přez obraz a výrazným škubáním obrazu. Některé rekordéry prý ale s tímto nemají problém. Mám video asi 15 let staré, tak to možná bude tím. Prý to snad časem bude odstraněno, neboť naše legislativa nahrávání nezakazuje. Je mi to divné, protože přijímač má na zadní straně zvláštní SCART pro TV a zvláštní pro videorekordér a další "cinch"-výstupy a dokonce i nějaký PC-VGA výstup, ale ten jsem ještě neotestoval.

Celkově jsem tedy s touto novou službou spokojen. Zejména vzhledem k nízké ceně mám za to, že je to velká konkurence k O2 nebo UPC. Dle mých informací si ji jen na Havlíčkobrodsku objednalo už asi 1000 lidí. Mohu tedy Digi-TV jen doporučit, až na to, že čekací doby od odbjednání do instalace jsou momentálně několik měsíců. Já jsem čekal asi dva měsíce, a to jsem v Chotěboři mezi prvními. Doufejme, že - jak Digi-TV údajně slibuje - půjde kvalita i rozsah služeb časem ještě nahoru.

A opět na závěr několik obrázků:

Komentáře

1. komentář napsal(a) Patrik dne 25.10.2006 v 10:11

Mám stejný problém s nahráváním a toto jsem našel na netu:DIGI TV: Odstranění blokace nahrávání u HUMAX DIGI+II vyřeší nový firmwareSoučasné i budoucí abonenty satelitní služby DIGI TV zaskočila naše zveřejněná informace o blokování video výstupů u abonentského receiveru HUMAX DIGI+II. Naše upozornění se setkalo u společnosti DIGI Czech Republic s adekvátní odezvou a tento problém by se měl v v dohledné době vyřešit novým firmware....

2. komentář napsal(a) jakub dne 25.10.2006 v 10:32

Cenově je to určitě zajímavá varianta (hlavně bez nutnosti telefonní linky od O2) - v Chotěboři s O2 taky jednoná varianta. Nicméně O2TV se prý poměrně rozjela, nestačí vyřizovat objednávky...Mimochodem, pěkná televize, mít k tomu 15-ti leté video je ostuda :-D.

3. komentář napsal(a) Jilda dne 26.10.2006 v 11:06

Mám už víc než roční zkušenost se satelitem, jen je to UPC, takže platíme asi tisícovku měsíčně, máme přes dvě stovky TV programů a stovku programů rádia, přenos je naprosto kvalitní, dokonce i kubánská televize je jako břitva, nahrávání na video je taktéž v pořádku, přičemž to video je už hodně opelichaný stařeček (poohlížím se po jiném záznamovém médiu), ale chtěl bych podotknout pár slov k tomu zasekávání obrazu: Když jsme to měli namontované v předchozím bytě, byl talíř od přístroje vzdálen asi 2 m a k žádnému zasekávání nebo zkreslování obrazu nikdy nedhocházelo. Teď máme talíř na střeše a občas se to dělo. Pátral jsem proč a zjistil jsem, že to má na svědomí nekvalitní spoj - totiž od talíře k přístroji vede koaxiál dlouhý bratru 50 m, kabely jsou ale dva a jsou asi někde uprostřed spojené originálními koncovkami, nebo spojkami, nebo jak se tomu říká. Zřejmě to nebylo uděláno perfektně (co bychom taky chtěli od řemeslníků, že?), byl tam asi nějaký nežádoucí odpor, spoj se dokonce občas zahříval, takže jsem ho celý předělal, dal jsem si záležet, všechno pěkně čistě a přesně a od té doby je všechno v pořádku, obraz se nezasekává, nekostičkuje, nemizí. Možná řešení i pro vás, kterým to dělá potíže... Jo, a z těch stovek kanálů se dívám jen na fotbal a na pár TV s dokumenty (např. Spektrum), pravda někdy taky na CNN nebo Aldžazíru a občas na hudební kanál Classic, kde dávají i rockové pecky našeho mládí... :-)

4. komentář napsal(a) Jilda dne 27.10.2006 v 13:10

P.S. k tomu předchozímu: A včera začala na UPC vysílat MGM (společnost s tím lvem ve znaku, jak vždycky na začátku zařve) a budou prý nonstop dávat jednu svoji filmovou perlu za druhou. Ne že bych se na něco z toho díval, jen se chlubím...

5. komentář napsal(a) Chasi dne 02.11.2006 v 08:39

Dobrý den,nevíte prosím jaké jsou dodací lhůty ve Zlínském kraji resp. ve Vsetíně resp. v okolí Rožnova pod Radhoštěm?Děkuji za odpověď.

6. komentář napsal(a) Patrik dne 10.11.2006 v 10:13

Jen pro info. Již je k mání nový firmware 1.00.02, takže nahrávání na video funguje. Stačí si v menu najet na Instalace - Automatické aktualizace.

7. komentář napsal(a) Jirka C. dne 10.11.2006 v 21:09

Díky za info, Patriku, upgrade na 1.00.02 se povedlo a nahrávání skutečně už funguje.

8. komentář napsal(a) Karel dne 06.12.2006 v 20:53

Pro Patrika: ahoj, můžeš mi prosím poslat kontakt, kdes to čet? Bohužel se sem už nedostanu - můžeš mi to poslat na e-mail: karel.majer@centrum.cz : Díky moc ! KM

9. komentář napsal(a) Karel dne 06.12.2006 v 21:02

PRO PATRIKA: oprava mailu: karel.majers@centrum.cz Díky!!!

10. komentář napsal(a) Alena dne 18.12.2006 v 09:50

Čtu tady různé superlativy o službách Digi-Tv a nepřestávám žasnout. Já sama bohužel nemůžu jejich služby hodnotit, protože se jako zákazníka rozhodli mě zcela ignorovat. Abych uvedla informace pro lidi, kteří bydlí v malých vesnicích, uvádím pár dat ze svých kontaktů s Digi-tv. Už 7.9.(!) jsem si prostřednictvím jejich telefonické linky službu objednala. Když se do poloviny října nic nedělo (původní informace při objednávce byla, že zapojení proběhne do měsíce), kontaktovala jsem jejich call centrum. Zde mi řekli, že pro velký zájem se lhůta prodlužuje na 6 - 8 týdnů a poprosili o strpení. Inu čekala jsem. Trpělivost mi došla 14.11., kdy jsem přes telefonní operátorku oznámila první urgenci. Týden se zase nic nedělo. I zavolala jsem 21.11. znovu. Poradili mi, že mám zkusit urgenci ještě pomocí mailu, to jsem hned udělala. 22.11. mi přišla mailová odpověď s všeobecnými řečičkami, jak si váží mého zájmu a že během následujícího týdne se mi ozve technik. Opět jsem čekala, čekala, čekala... a nic. Den pře Mikulášem jsem tedy znovu oslovila pracovnici call centra a urgovala telefonicky připojení služby podruhé. Paní opět byla velmi roztomilá a dušovala se, jak osobně předá požadavek technikům. Uplynul další týden, aniž se cokoli stalo. Ačkoli jsem člověk poměrně klidný, 12.12. už jsem napsala mail na adresu, kam jsem adresovala svoji první písemnou urgenci a vyjádřila v něm svůj názor na kvalitu poskytovaných služeb. Dneska je 18.12. a vážená společnost mě tentokrát neuznala ani za hodnu odpovědi. Rozhodla jsem se tedy předregistraci u této společnosti zrušit a podělit se o svoje zkušenosti. Každý si tedy může udělat obrázek, jak seriózní firma je.

11. komentář napsal(a) Radim dne 19.12.2006 v 16:49

Aleno, musíš se obrátit na firmu montující satelity v tvém okolí unich to urgovat a budeš to mět hned.Pro zajímavost mi napiš odkud si ?

12. komentář napsal(a) Jarek dne 02.01.2007 v 10:04

Bohužel mám stejné poznatky o službě Digi TV jako Alena. Jes s tím rozdílem, že jsem uzavřel předběžnou smlouvu 5.9 2006.No za chvíli bude výročí! Dnes jsem znavu volal (snad už po sté)na zákaznícke centrum, ale nepodařilo se mi z ,,velmi příjemné slečny" vymámit ani informaci, která firma v našem regionu provádí montáž zařízení. S pozdravem Dobrým nervům Zdar, Zdar, Zdar!!!

13. komentář napsal(a) Jirka C. dne 02.01.2007 v 13:09

Nový poznatek - tedy vlastně dva: první - 1.1.2007 mi přestala fungovat většina programů včetně těch českých, svítí tam, že nemám oprávnění sledovat tento kanál. Druhá - z výkladní skříně firmy, která mi satelit namontovala, už před časem zmizely reklamní plakáty DIGI-TV.

14. komentář napsal(a) ota dne 03.01.2007 v 20:45

máte pracdu když píšete že to trvá neuměrně dlouho.Musel jsem si sám sehnat montera a dát mu na pivo.Pro Jirku Pokud ti tam naskočí nemáte a tak .....Stačí vytáhnout reseiver ze zásuvky a znova zapojit.To že montážníci v některých případech nechtějí pro DIGI TV dělat je zpusobeno opožděnými platbami od DIGI a nedostatkem paralobol

15. komentář napsal(a) Jirka C. dne 05.01.2007 v 06:25

Nefunkce je vyřešena, ale muse l jsem zavolat na linku DIGI-TV, platnost karty v reciveru je zřejmě vždy tříměsíční a měla by se automaticky prodlužovat (přes satelit), což zřejmě nefunguje. Nadiktoval jsem operátorovi číslo karty, onje ťukal někam do kompjůtru a poté jsem dostal instrukci, abych satelit zapnul na program Eurosport, že do hodiny bude karta odblokována. Do deseti minut bylo vše OK. je tedy možné, že toto prodlužování platnosti karty se děje právě na tomto programu a jelikož jsem ho neměl dlouho zapnutý, prodloužení platnosti se nekonalo.

16. komentář napsal(a) tom dne 07.01.2007 v 11:24

VSEM KTERI SHANEJI TECHNIKA NA INSTALACI.DEJTE DO VYHLEDAVACE montaze Digi Tv A BUDETE MIT CO HLEDATE!!DALE OHLEDNE NEHRAVANI NA VIDEO,NAJDETE SI www.jitom.cz A TAM JE PODROBNY POPIS JAK ODSTRANIT OCHRANU A PAK MUZETE NAHRAVAT NA VIDEO.zdarec Tom

17. komentář napsal(a) Berta dne 25.02.2007 v 09:25

Prosím,potřebuii poradit. Večer, když jdu spát vypnu televizi i digi. přijímač -HUMAX DIGI+II-kontrolky svítí červeně. Ráno vstanu a přijímač je vrežimu zapnuto,kontrolka svítí zeleně, stane se to samo od sebe a už 5 dnů po sobě. Vylučuji, že by přijímač někdo v noci zapnul.Nevím si s tím rady. Mám digi tv teprve 10 dnů.

18. komentář napsal(a) Jirka C. dne 26.02.2007 v 09:45

Berto, to, co popisuješ, by přijímač dělat neměl. Možnosti jsou jako vždy dvě: buďto máš HUMAX porouchaný nebo se Tvůj partner chodí dívat v noci na erotický kanál a zapomene ho pak vypnout :-) Ale vážně - v nastavení (preferences) je možno nastavit denní zapínání a vypínání v určitý čas - mrkni na to, zda tam není něco nastaveno.

19. komentář napsal(a) Berta dne 26.02.2007 v 13:44

Jirko,díky, bylo to v tom nastavení zapínání. Berta

20. komentář napsal(a) 000 dne 30.05.2007 v 13:14

Mám kontakt na člověka, který digi tv sežene do 14 dnů. Montáž si ovšem musíte udělat sami. Liberecký kraj.

21. komentář napsal(a) Josef Neugebauer dne 21.07.2007 v 20:42

jsem z chomutova a čekam na digi tv přes pul roku nemate nejaky kontakt na montera nabo firmu ktera by mohla dodat.Sehnal bych i vice zakazniku dekuji neugebauer

22. komentář napsal(a) ivo62 dne 10.08.2007 v 16:09

chci jen kartu na digi tv da se sehnat na koho se obratit

23. komentář napsal(a) Zdeněk dne 15.08.2007 v 18:25

Zdravim muže my někdo poradit? s digi-tv mám Humax a nejde my signál a ani nahrávat na video muže my stím někdo prosim poraďt???

24. komentář napsal(a) Aleš dne 30.08.2007 v 13:08

Ahoj,chtěl bych vědět,jak je možné,že všude reklamují připojení zdarma,aktivace zdarma,a když potom odjíždí montér,chce zaplatitčástku mezi 500 - 800kč bez dokladu,ale za nedlouho přijde faktura k zaplacení se stejnou částkou.Nevíte někdo proč to tak funguje?Chápu,že si asi musím zaplatit montéra.ale nechápu proč dvakrát.Že by se snažil nějaký chytrák opět vydělat na lidské důvěřivosti?Jaké bych měl podniknout opatření.Předem dík

25. komentář napsal(a) Jirka C. dne 30.08.2007 v 14:57

Já nevím, já jsem měl montáž zadarmo, ale odhadoval bych, že ta faktura je pouze dokladem na již zaplacenou částku, kterou tedy již nemusíte podruhé platit.

26. komentář napsal(a) Lida dne 30.08.2007 v 18:22

prosím,může mi někdo poradit,jak nainstalovat nahrávání na video?A prohlížení fotek z digi fotáku? Předem všem děkuji.Za montáž jsme neplatili,jen za držák "talíře" a hmoždinky-310,-kčPřes měsíc jsme čekali na montáž.

27. komentář napsal(a) Roman dne 10.09.2007 v 21:36

Možná to s tímto úplně nesouvisí,ale třeba mi poradíte...Přijdou mi instalovat O2TV v akci O2Trio,samozřejmě bych to dal,jak na to koukám,i sám dohromady...Jde o to ale,že mě zarazilo,že pokud chci nahrát pořad na video,musím,to co chci nahrát,sledovat....to je přece na hlavu postavené...Nevíte,co s tím?...Dík.

28. komentář napsal(a) Pavel Drahoš dne 23.09.2007 v 20:00

Marně hledám na internetu technická data receiveru,nejvíc mne zajímá podpora GAAPS.

29. komentář napsal(a) Mirakles dne 02.10.2007 v 12:34

Já mám digi tv asi rok a celkem spokojenost,oproti UPC co jsem měl předtím bych řekl o malinko lepší obraz.S nahráváním na DVD recorder není vůbec žádný problem,nahrávka je k nerozeznání od originálu,za tu cenu všem doporučuji.

30. komentář napsal(a) cajgel dne 24.10.2007 v 01:01

to je hezké že vám nejde ,,nahrávat,, ale z mého pohledu vážnější věc je ta že nešlape teletext jako u ostatních tv stanic kde je zakopaný pes.poradí někdo.

31. komentář napsal(a) pepan dne 02.12.2007 v 18:12

existuje něco,co umožní z digitv nahrávat na dvd a zároveň sledovat program na jiném kanálu?mně to zatím nejde,když přepnu na jiný kanál,tak mi to začne nahrávat z kanálu co právě sleduji.Dík za informaci.

32. komentář napsal(a) Michal dne 12.12.2007 v 11:24

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jestli jde UPC satelit na dvě televize nebo jako DVB-T pouze na jednu.Děkuji.

33. komentář napsal(a) Josef dne 01.01.2008 v 17:07

Nedávno jsem se díval na obraz digi tv a potvrzuji, že je děsný. Na analog nemá ani náhodou a DVB-T je proti tomu DVD kvalita. Jak někdo na takovou hrůzu může koukat? Na TV s úhlopříčkou 55cm to asi stačí...

34. komentář napsal(a) Jana dne 24.10.2009 v 12:58

Z teto spolecnosti se mi dela zle. Uz rok nam to nefunguje a technika jsem k nam nedostala. ted uz se snazim 3 mesice zrusit smlouvu, ale veskere "mile" operatorky mne vzdycky daji uplne rozlisne informace. Na jejich reklamacni oddeleni kontalt nedostanete a na financni uz vubec ne. proste je neschopne call centrum, ktere vam rekne, at si napisete reklamaci, ze vam jeste neodpovedeli na reklamaci..HRUUUZA!!!

35. komentář napsal(a) Jan Chlost dne 23.12.2009 v 15:48

Zkušenost s Digi-TV mám dost tristní. Technik si po zapojení v květnu 07 řekl o 1500 Kč, pak nám to od prosince 07 do června 08 nefungovalo, na urgence nereagovali. Tak jsem vypověděl smlouvu a od srpna doteď z nich tahám přeplatek 1500 Kč.

36. komentář napsal(a) Dodgeo dne 07.03.2010 v 20:58

Celé DIGI TV je produkt na hovno, obzvlášť u provedení na dvě TV. Receivery jsou šrot, velmi často odchází zdroje, neustálé výpadky. Propojování master a slave receiveru UTP kabelem je stupidní komplikace. A kvalita obrazu je teda hodně slabá. Ochota při reklamacích nulová, dlouhé čekací doby. Vlastní zkušenost. Pokud nechcete přijít o nervy, tak DIGI TV neberte.

37. komentář napsal(a) LUboš dne 12.03.2010 v 11:25

Jedním výrazem děs!Opakovaně mi nepřišla složenka a když se náhodou objevila další měsíc,bylo na ní zase jen 260 kč!Takhle se to opakuje pořád až mi to najednou vypli.V jejich slavné schránce bylo,a't uhradím složenku ..datum březen 2009!Máme březen 2010,takže jsem tomu nevěnoval pozornost.Když někde nezaplatíte tak ván obyčejně přičtou dlužnou částku na příští složenku,tak lehce zjistíte,že je někde chyba.Bohužel.Když jsem tam volal,všechny ty kr...,co to zvedly se mnou mluvily tak arogantně,že jsem nebyl schopen nic říct.Běžel jsem teda do banky rychle uhradit dluh z dubna 2009...Na telefonu mi řekla,že do 24 hodin to zase "automaticky!zapojí.Je to pátý den a automaticky se spustilo h....Kvalita obrazu a zvuku je většinou děs a tak si raději 200 stovky připlatím a vezmu si něco jiného,nemám zájem se dívat na rumunský pořady a jejich bordelem být 5 dnů bez televize.Celkově jako firma odpovídá tak asi tomu Rumunsku.Hrůza.

38. komentář napsal(a) TrueFriend dne 01.06.2010 v 17:05

U této společnosti jsem se zaregistroval pro zřízení satelitového připojení. Sdělili mi, že čekací doba je 6-8 týdnů. Bohužel tak dlouho jsem čekat nemohl, tak jsem se obrátil na jinou nejmenovanous polečnost, která mi ještě ten den satelit namontovala a poskytla mi předaktivovanou kartu, která se musí po zprovoznění do 30ti dnů zaregistrovat. Samým nadšením jsem na Digi-TV úplně zapoměl. Po čtyřech letech zazvonil u dveří technik od Digi-TV, že to jde nainstalovat. To co si vyslchl si bude pamatovat ještě dlouho. Můj názor na Digi-TV?... ten nechtějte vědět ;)

39. komentář napsal(a) Jirka C. dne 02.06.2010 v 07:54

K pondělí 31.5. se mi konečně podařilo ukončit smluvní vztah s DIGI TV, s nástupem digitálního pozemního vysílání pominuly jeho důvody. Pravdou je, že nerespektovali e-mailem zaslanou výpověď a trvali na písemné formě, čímž posunuli placenou (výpovědní) dobu o měsíc ve svůj prospěch. Nechali si taky velmi dobře zaplatit parabolu s příjmacím členem, kterou jsem si chtěl (zabudovanou v zateplené fasádě) ponechat. Set-top-box s DO i scart kabelem jsem musel samozřejmě v původní krabici (!) vrátit. Doufám, že o DIGI TV už nikdy neuslyším...

40. komentář napsal(a) Anonim dne 06.03.2012 v 14:35

Všem doporučuji aby si se společností DIGI TV raději nic nezačínali, kromě problémů se signálem vždy kdy se zhorší počasí vás nic dobrého nečeká další problémy nastanou když odstoupíte od smlouvy sice jsem se domohl aby si zařízení vyzvedli na mé adrese což jak jsem později zjistil byla docela klika zkuste poslat parabolu poštou´´ no nejde to´´ ,ale pozor problémy tímto nekončí spíše začínají po takřka 5 měsících se vám ozve reklamační oddělení že jste dosud neodevzdal dané zařízení přijdou vyhrůžky o soudním vymáhání a vám nakonec nezbývá nic jiného než pracně dokazovat svou nevinu a jejich zaměstnanec což tento problém způsobil se jenom směje a nepočítejte ani s omluvou a vzniklé problémy nato si tato společnost nepotrpí , do dnes mi dluží přeplatek na zálohách který vznikl výpovědí smlouvy a při kontakte reklamačního oddělení se akorát dovíte že je to ve stádiu schvalování proto všem radím že sice lákavá cena služeb za to nestojí zde vás čekají akorát problémy a problémy od této společnosti dejte raději ruce pryč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

41. komentář napsal(a) Ivana dne 12.08.2014 v 22:43

Ahoj, nemáte někdo všeobecné podmínky od roku 2006 u DIGI TV? Nutnééééé ... potřebuji s nimi vyběhnout ... ale mám v ruce jen informace jak bylo možné získat DIGI TV v roce 2006 :-( Cituji : Druhou možností je získání boxu zdarma, pokud zákazník uzavře smlouvu na dobu minimálně jednoho roku. Satelitní komplet skládající se ze set top boxu a paraboly je možné získat za 2480,-Kč (s přijímačem Humax). Uživatel jej může získat zdarma, pokud uzavře smlouvu na nejméně jeden rok.A za těchto podmínek jsem do toho šla ... hmmm ??? :-((( Jsou to šmejdi, DIGI TV nedoporučuji ... !!!

Přidat komentář

Povinné položky jsou jméno, komentář a antispam; e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze k případnému kontaktu s komentujícím. Komentáře vulgární nebo nesouvisející s příspěvkem mohou být a také budou vymazány. Nepoužívejte HTML značky, budou odfiltrovány.

Ochrana proti komentářovému spamu

Do políčka napište tři nuly (čislicemi) a poté můžete