NoteBLOG – ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008 (05.12.2007) Fotogalerie k článku

Dnes jsem obdržel pěkný textík od mého švagrance (kříženec švagra a bratrance) Vráti Sýkory pěkný textík, tak se o něj musím podělit. Jak říká klasik - "člověka to potěší, když slyší o neštěstí", i když v tomto případě jde o neštěstí nás všech:

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008.

Vážený zákazníku! Chceme vyjádřit, že dokonale rozumíme Vašemu vzteku nad neustálým zvyšováním cen energií, elektřinu nevyjímaje. Ale chtěli bychom pouze podotknout, že nemáte na vybranou. Jsme veliká společnost a Vy budete platit to, co Vám řekneme. V první polovině letošního roku jsme měli čistý zisk 21 000 000 000 Kč (kdo neumí počítat s nulami, tak je to 21 miliard), to je nárůst o 27% oproti loňskému roku, kdy už jsme Vás, tak jako tak, dřeli z kůže. A to některé ku*vy díky teplé zimě málo protopily a kazí nám tak naše ještě vyšší zisky. V druhé polovině roku plánujeme ještě přidat a mít alespoň dalších 35 miliard zisku. Od toho se totiž odvíjí naše platy, víte. U nás ani uklízečka pod 70 kolíků měsíčně nejde a manažeři by pod melouna za měsíc ani ráno nevstávali z postele. Proto musíme v roce 2008 zdražit o dalších 40 %. Nebojte se ale, v novinách se bude psát jen o 10%, ale my víme své a umíme na rozdíl od Vás a novinářů počítat. My máme energii, Vy ji potřebujete. Je to smutné, je to špatné. S*alo by nás, kdybychom byli na Vašem místě. Připojujeme malou fotografii, která by Vám měla pomoci pochopit, jak se cítíme, když pročítáme to množství stížností na naši společnost a na naše legální okrádání Vás zákazníků. P.S. Teď jsme zvědaví, co Vám pošlou plynárny - Váš přítel RWE...

Přidat komentář

Povinné položky jsou jméno, komentář a antispam; e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze k případnému kontaktu s komentujícím. Komentáře vulgární nebo nesouvisející s příspěvkem mohou být a také budou vymazány. Nepoužívejte HTML značky, budou odfiltrovány.

Ochrana proti komentářovému spamu

Do políčka napište tři nuly (čislicemi) a poté můžete